Home » Uczniowie » Osiągnięcia

Osiągnięcia

kliknij strzałka-prawoOsiągnięcia uczniów G1 w roku 2015 2016 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 1 w konkursach szkolnych i pozaszkolnych w roku szkolnym 2015/2016   

 

Lp. nazwa konkursu odpowiedzialny / opiekun osiągnięcia
1 Konkurs Biologiczny dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego Małgorzata Wilewska laureat

Kinga Rodziewicz 3e

finalista

Zofia Wojciechowska 3e

2 Konkurs Polonistyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego Anna Kuliś

Aneta Pietrzak

finalista

Kinga Rodziewicz 3e

Rafał Siarnik 3f

3 Konkurs Fizyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego Danuta Błaszczyk laureat

Bartosz Salwiczek 3f

Mateusz Dobruk 3f

finalista

Jakub Grabowski 3e

Rafał Siarnik 3f

Hubert Krawczyk 2e

4 Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego Rafał Bańkowski finalista

Szymon Szczubkowski 2f

Jan Trafas 2f

5 Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego Karolina Markwart laureat

Bartosz Trojanowicz 1f

Rayah Maszerowska 2b

finalista

Jonathan Wojaczek 2h

6 Konkurs Historyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego Teresa Urbańska finalista

Rafał Siarnik 3f

Paweł Dzwonek 1d

Mateusz Orłowski 3f

7 Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego Teresa Urbańska

Joanna Kwaśnik

finalista

Rafał Siarnik 3f

Mateusz Dobruk 3f

Piotr Sobański 3e

8 Konkurs Geograficzny dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego Teresa Musiał laureat

Patryk Olszewski 3d

finalista

Rafał Siarnik 3f

Bartosz Salwiczek 3f

Mateusz Dobruk 3f

9 Konkurs Chemiczny dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego Piotr Kołaczkowski finalista

Kinga Rodziewicz 3e

Rafał Siarnik 3f

10 Mistrzostwa Świata w Tańcu Towarzyskim (Rumunia)   10 miejsce

Kacper Greczyński 1a

11 Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 2016   I miejsce

Kacper Greczyński 1a

12 Klubowe Mistrzostwa Europy w Tańcach Standardowych (Hiszpania)   VI miejsce (finalista)

Kacper Greczyński 1a

13 Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych (Ełk)   II wicemistrz Polski (brązowy medal)

Kacper Greczyński 1a

14 Mistrzostwa Polski  w Tańcach  Standardowych (Kołobrzeg)   wicemistrz Polski

Kacper Greczyński 1a

15 X Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej w Koszalinie (konkurs diecezjalny) Beata Sawicka-Bartha

Małgorzata Błachowiak

I miejsce

Dominika Plata 2e

II miejsce

Kacper Pierzak 1e

III miejsce

Małgorzata Melak 1e

16 Konkurs plastyczny „Współczesna rodzina a zagrożenia cywilizacyjne” (Szpital w Kołobrzegu) Helena Paradowska I miejsce

Joanna Orlińska 3g

II miejsce

Magdalena Serweta 3c

III miejsce

Anastazja Łomot 3g

17 X edycja Konkursu Recytatorskiego i Piosenki Patriotycznej „Odcienie Ojczyzny” (etap powiatowy) Anna Kuliś

Beata Sawicka-Bartha

I miejsce

Iga Szukalska 1f

III miejsce

Dominika Plata 2e

18 „Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania” (G1 Kołobrzeg) Anna Kuliś

Małgorzata Szymańska

I miejsce

Iga Szukalska 1f

III miejsce

Dominika Plata 2e

19 Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS – w kategorii szkół gimnazjalnych (Zarząd PCK Kołobrzeg) Helena Paradowska

Małgorzata Wilewska

II miejsce drużynowo

Patrycja Zaklika 2b

Nordine Hines 2b

Przemysław Frankiewicz 1e

20 XXIV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK w kategorii szkół gimnazjalnych (etap rejonowy) Helena Paradowska I miejsce drużynowo

Marta Kłos 3e

Dominika Pokorska 3e

Przemysław Frankiewicz 1e

II miejsce ind.

Przemysław Frankiewicz 1e

21 Olimpiada Wiedzy o Honorowym Krwiodawstwie – w kategorii szkół gimnazjalnych (Zarząd PCK Kołobrzeg, Policealna Szkoła Medyczna); etap rejonowy Helena Paradowska I miejsce drużynowo

Kinga Rodziewicz 3e

Przemysław Frankiewicz 1e

rywalizacja indywidualna:

I miejsce

Kinga Rodziewicz 3e

II miejsce

Przemysław Frankiewicz 1e

22 XXIV Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK w kategorii szkół gimnazjalnych Helena Paradowska I miejsce

Wiktoria Kaliniuk 3f

Rafał Siarnik 3f

Wojciech Kołodziejak 3f

Radosław Lendecki 3f

Przemysław Frankiewicz 1e

23 III edycja konkursu województwa zachodniopomorskiego w kategorii szkół gimnazjalnych „Poszukiwacze Smaków” Helena Paradowska wyróżnienie

Natalia Bijoch 3g

Sandra Freihőfer 3g

24 XXXIX Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (eliminacje międzyszkolne oraz powiatowe) w kategorii szkół gimnazjalnych Beata Traczyk-Oskroba I miejsce ind.

eliminacje powiatowe

Marcin Brzóska 1e

III miejsce drużynowo

eliminacje powiatowe

Marcin Brzóska 1e

Kinga Kosakowska 1e

Adrian Witczański 1e

I miejsce drużynowo

eliminacje międzyszkolne

Marcin Brzóska 1e

Kinga Kosakowska 1e

Adrian Witczański 1e

25 Zachodniopomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie; Marszałek woj. zachodniopomorskiego Joanna Kwaśnik

Teresa Urbańska

finalista IV edycji

Rafał Siarnik 3f

wejście do etapu rejonowego

Piotr Janczarczyk  3e

Rafał Siarnik 3f

26 Konkurs historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów” (etap szkolny) Teresa Urbańska wejście do II etapu

Paweł Dzwonek 1d

Jan Gałązka 1f

Rafał Siarnik 3f

27 Konkurs fotograficzny „Moje aktywne wakacje” w kategorii szkół gimnazjalnych (Powiatowy Inspektorat Sanitarny) Elżbieta Jakimiec I miejsce

Patryk Olszewski 3d

II miejsce

Kamil Duńczak 3b

III miejsce

Julia Boruszczak 1f

28 Konkurs fotograficzny „Bioróżnorodność wokół nas” (Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty) Małgorzata Wilewska IV miejsce

Agnieszka Hrycyk 3e

wyróżnienie

Kamilla Anuszkiewicz 3e

Weronika Grabowska 3d

29 LIX Olimpiada Astronomiczna   wejście do zawodów II stopnia

Bartosz Salwiczek 3f

30 Zdobywca Korony Gór Polskich (za pokonanie 28 najwyższych szczytów 28 głównych pasm górskich Polski)   Patryk Olszewski 3d
31 Ogólnopolski Konkurs „Sportowe Fotostory” (Centrum Edukacji Olimpijskiej Polskiego Komitetu Olimpijskiego)   nagroda specjalna

Patryk Olszewski 3d

32 Ogólnopolski Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież  na Morzu 2016” w kategorii „Wiedza o Morzu Zenon Mielnik VI miejsce

Janusz Czerski 1f

Barbara Aldalati 2b

wejście do eliminacji ogólnopolskich

Janusz Czerski 1f

Barbara Aldalati 2b

wejście do eliminacji rejonowych

Patrycja Zaklika 2b

Daria Kacprzak 2b

Julia Skrzypczak 2d

Janusz Czerski 1f

Barbara Aldalati 2b

Julia Wierzbicka 2d

Weronika Wróbel 2d

Aleksandra Bojko 2d

Patrycja Podgajna 2d

Karolina Gromadzka 2d

Agata Pieroszczuk 2b

Jakub Michalak 1f

Jan Gałązka 1f

Oliwia Nizińska 2d

Oliwia Krawczyk 2d

Julia Gryziecka 2d

Klaudia Bylińska 2d

Mateusz Orłowski 3f

Adrian Stryczewski 1e

33 Ogólnopolski Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na Morzu 2016” w kategorii „Wiedza o Pomorzu Zachodnim”  Zenon Mielnik III miejsce

Patrycja Zaklika 2b

Weronika Włodarczyk 2d

wejście do eliminacji ogólnopolskich

Patrycja Zaklika 2b

Weronika Włodarczyk 2d

wejście do eliminacji rejonowych

Patrycja Zaklika 2b

Piotr Janczarczyk 3e

Weronika Włodarczyk 2d

Mateusz Orłowski 3f

Daria Kacprzak 2b

Barbara Aldalati 2b

Mateusz Dobruk 3f

Julia Skrzypczak 2d

Maria Skólmowska 2d

Weronika Wróbel 2d

Julia Wierzbicka 2d

Natalia Borowska 2d

Oliwia Krawczyk 2d

34 Konkurs „Morze żywi i bogaci” – kategoria plastyka (Europejskie Dni Dziedzictwa w Kołobrzegu) Elżbieta Ważydrąg I miejsce

Wiktoria Rucińska 2b

wyróżnienie

Milena Kosińska 3g

Anna Szczepaniak 3d

35 Ogólnopolski Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na Morzu 2016” w kategorii fotografia „Morze żywi i bogaci” Elżbieta Ważydrąg I miejsce

Zofia Wojciechowska 3e

wyróżnienie

Adam Sieruga 1f

36 Ogólnopolski Konkurs Ligi Morskiej i Rzecznej „Młodzież na Morzu 2016” w kategorii konkurs plastyczny „Krajobrazy mórz, rzek i jezior” Elżbieta Ważydrąg GAND PRIX

Luiza Plak 2e

nagroda

Daria Kacprzak 2b

Aleksandra Bobrowicz 1f

Patrycja Zaklika 2b

Hanna Hester 1a

Julia Boruszczak 1f

wejście do eliminacji ogólnopolskich

Luiza Plak 2e

Daria Kacprzak 2b

Aleksandra Bobrowicz 1f

Patrycja Zaklika 2b

Hanna Hester 1a

Julia Boruszczak 1f

wejście do eliminacji rejonowych

Patrycja Zaklika 2b

Luiza Plak 2e

Weronika Włodarczyk 2d

Aleksandra Bobrowicz 1f

Daria Kacprzak 2b

Barbara Aldalati 2b

Hanna Hester 1a

Julia Skrzypczak 2d

Julia Boruszczak 1f

Weronika Wróbel 2d

Julia Wierzbicka 2d

Natalia Borowska 2d

Oliwia Krawczyk 2d

37 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego- Szkolna Liga LA dziewcząt; Białogard Reneta Litwinowicz I miejsce drużynowo

Agnieszka Hrycyk 3e

Luiza Plak 2e

Weronika Stępień 3b

Julia Szczerba 2e

Zuzanna Chomicz 3a

Katarzyna Zieleń 2a

Klaudia Zaklika 2b

Kornelia Bińczyk 3b

Wiktoria Ruszkowska 3d

Patrycja Spirydowicz 3b

Żuliana Aleksandrov 3g

Karolina Szczerba 3a

Aleksandra Kielniacz 3a

38 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego- Szkolna Liga LA chłopców; Białogard Edyta Haponiuk I miejsce drużynowo

Kacper Dziedziela 3b

Radosław Lendecki 3f

Bartłomiej Baszyński 3a

Patryk Paluszkiewicz 3a

Karol Buczniewski 3e

Szymon Markowski 3a

Kacper Mikołajewski 2g

Adrian Protasiuk 2f

Jan Dawid 1d

Radosław Gulbas 2h

Iden Pietruczuk 3g

Jan Malec 2b

Bartosz Marciniak 2h

Michał Grzegorkiewicz 3f

39 Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Szkolnej Lidze Lekkoatletyczne chłopców; Szczecin Edyta Haponiuk

Reneta Litwinowicz

V miejsce drużynowo

Kacper Dziedziela 3b

Radosław Lendecki 3f

Bartłomiej Baszyński 3a

Patryk Paluszkiewicz 3a

Karol Buczniewski 3e

Szymon Markowski 3a

Kacper Mikołajewski 2g

Adrian Protasiuk 2f

Jan Dawid 1d

Radosław Gulbas 2h

Iden Pietruczuk 3g

Jan Malec 2b

Bartosz Marciniak 2h

Michał Grzegorkiewicz 3f

Olaf Boćko 3d

40 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w Indywidualnej LA; Białogard Edyta Haponiuk  

I miejsce rzut oszczepem

Bartłomiej Baszyński 3a

I miejsce pchnięcie kulą

Bartłomiej Baszyński 3a

I miejsce skok w dal

Iden Pietruczuk 3g

I miejsce skok w dal

Zuzanna Chomicz 3a

I miejsce 100 m

Szymon Markowski 3a

II miejsce skok w dal

Szymon Markowski 3a

I miejsce 2000 m

Jarosław Kuchnio 3f

I miejsce 1000 m

Luiza Plak 2e

II miejsce 300 m

Radosław Lendecki 3f

II miejsce 2000 m

Michał Grzegorkiewicz 3f

I miejsce 100 m

Julia Szczerba 2e

II miejsce 100 m

Dominika Magniewska 2f

II miejsce rzut oszczepem

Jan Dawid 1d

III miejsce pchnięcie kulą

Bartosz Marciniak 2h

41 Finał Wojewódzkiej Gimnazjady – Indywidualne Zawody LA; Goleniów Edyta Haponiuk II miejsce pchnięcie kulą

Bartłomiej Baszyński 3a

II miejsce skok w dal

Iden Pietruczuk 3g

42 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w piłce nożnej dziewcząt; Kołobrzeg Wioletta Jancz I miejsce

Klaudia Zaklika 2b

Agnieszka Hrycyk 3e

Weronika Stępień 3b

Kornelia Bińczyk 3b

Paulina Bagińska 2e

Weronika Bojańczyk 3b

Wiktoria Kaliniuk 1c

Kinga Kosakowska 1e

Natalia Krzyczkowska 3b

Jagoda Stormann 2f

Paulina Strojek 3g

Monika Wziątek 2f

Katarzyna Zieleń 2a

43 Mistrzostwa Regionu w piłce nożnej dziewcząt; Nowogard Przemysław Kaczmarek I miejsce

Klaudia Zaklika 2b

Agnieszka Hrycyk 3e

Weronika Stępień 3b

Kornelia Bińczyk 3b

Paulina Bagińska 2e

Wiktoria Kaliniuk 1c

Kinga Kosakowska 1e

Jagoda Stormann 2f

Monika Wziątek 2f

44 Półfinał  Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w piłce nożnej dziewcząt; Kołobrzeg Przemysław Kaczmarek

Wioletta Jancz

II miejsce

Klaudia Zaklika 2b

Agnieszka Hrycyk 3e

Weronika Stępień 3b

Kornelia Bińczyk 3b

Paulina Bagińska 2e

Wiktoria Kaliniuk 1c

Kinga Kosakowska 1e

Jagoda Stormann 2f

Monika Wziątek 2f

Maja Orczykowska 2a

Wiktoria Pawłowicz 2a

45 Finał  Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w piłce nożnej dziewcząt; Kołobrzeg Przemysław Kaczmarek

Wioletta Jancz

III miejsce

Klaudia Zaklika 2b

Agnieszka Hrycyk 3e

Weronika Stępień 3b

Kornelia Bińczyk 3b

Paulina Bagińska 2e

Wiktoria Kaliniuk 1c

Kinga Kosakowska 1e

Jagoda Stormann 2f

Monika Wziątek 2f

Maja Orczykowska 2a

Wiktoria Pawłowicz 2a

46 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w piłce nożnej chłopców; Kołobrzeg Wioletta Jancz II miejsce

Mustafa Basriev 3b

Tomasz Podolak 3a

Radosław Lendecki 3f

Karol Buczniewski 3e

Filip Lewicz 3b

Miłosz Pilichowski 3f

Dzhem Yumerov 2a

Kamil Chołys 2c

Jarosław Kuchnio 3f

Adrian Kurczak 2a

Bartosz Nowosad 2f

Aleks Piwko 3a

Jakub Wójcik 2a

47 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego – Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt; Kołobrzeg Edyta Haponiuk I miejsce

Kinga Kosakowska 1e

Helena Wojakowska 1e

Patrycja Spirydowicz 3b

Agnieszka Hrycyk 3e

Julia Szczerba 2e

Monika Trzcińska 3a

Weronika Kałdus 3a

Luiza Plak 2e

Żuliana Aleksandrov 3g

Wiktoria Ruszkowska 3d

48 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego – Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców; Kołobrzeg Edyta Haponiuk II miejsce

Tomasz Podolak 3a

Szymon Markowski 3a

Miłosz Pilichowski 3f

Olaf Boćko 3d

Patryk Olszewski 3d

Radosław Lendecki 3f

Michał Grzegorkiewicz 3f

Iden Pietruczuk 3g

Kamil Chołys 2c

Marek Chażyński 2c

49 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych; Ustronie Morskie Edyta Haponiuk I miejsce 2000 m

Luiza Plak 2e

I miejsce 2500 m

Jarosław Kuchnio 3f

III miejsce 1200 m

Kinga Kosakowska 1e

III miejsce 1500 m

Michał Grzegorkiewicz 3f

50 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w unihokeju dziewcząt; Drzonowo Wioletta Jancz II miejsce

Agnieszka Hrycyk 3e

Weronika Stępień 3b

Kornelia Bińczyk 3b

Monika Wziątek 2f

Jagoda Stormann 2f

Kinga Kosakowska 1e

Oliwia Sadza 3f

Natalia Krzyczkowska 3b

Kamila Kuligowska 2a

Maja Orczykowska 2a

Aleksandra Wilczyńska 2a

Katarzyna Zieleń 2a

51 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w piłce ręcznej dziewcząt; Dźwirzyno Przemysław Kaczmarek III miejsce

Agnieszka Hrycyk 3e

Weronika Stępień 3b

Kornelia Bińczyk 3b

Monika Wziątek 2f

Kinga Kosakowska 1e

Maja Orczykowska 2a

Aleksandra Kielniacz 3a

Karolina Szczerba 3a

Zuzanna Chomicz 3a

 

52 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w piłce ręcznej chłopców; Dźwirzyno Krzysztof Ośliślok I miejsce

Szymon Markowski 3a

Bartłomiej Baszyński  3a

Patryk Paluszkiewicz 3a

Jakub Kotowicz 3a

Mustafa Basriev 3b

Tomasz Podolak 3a

Szymon Salicki 3g

Michał Tamulewicz 3d

Seweryn Jaśkiewicz 2a

Adrian Kurczak 2a

Jakub Wójcik 2a

Patryk Lis 2a

Mateusz Kalicki 3f

Marceli Nawara  3b

Kacper Dziedziela 3b

Kacper Babiak 3f

Emanuel Mutka 1a

53 Mistrzostwa Regionu w piłce ręcznej chłopców; Gryfice Krzysztof Ośliślok III miejsce

Szymon Markowski 3a

Bartłomiej Baszyński  3a

Patryk Paluszkiewicz 3a

Jakub Kotowicz 3a

Mustafa Basriev 3b

Tomasz Podolak 3a

Szymon Salicki 3g

Michał Tamulewicz 3d

Seweryn Jaśkiewicz 2a

Adrian Kurczak 2a

Jakub Wójcik 2a

Patryk Lis 2a

Mateusz Kalicki 3f

Marceli Nawara  3b

Kacper Dziedziela 3b

Kacper Babiak 3f

Emanuel Mutka 1a

54 Międzypowiatowa Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt; Gościno Krzysztof Ośliślok I miejsce

Weronika Zemanek 1a

Marta Trzcińska 1a

Anna Gutkowska 1a

Marika Maciąg 1a

Julia Chorchos 1a

Oliwia Michalak 1a

Paulina Kacynel 1a

Aleksandra Kawa 1a

Hanna Hester 1a

Marcela Dobrowolska 1a

Alicja Schapons 1a

Zuzanna Sobolewska 1a

Paulina Ślusarska 1a

55 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w piłce siatkowej dziewcząt; Gościno Krzysztof Ośliślok I miejsce

Katarzyna Kowalczyk 3a

Karolina Szczerba 3a

Aleksandra Kielniacz 3a

Paulina Sobieszek 3a

Alicja Wnukowska 3a

Paulina Ślusarska 2a

Klaudia Molis 3d

Dominika Pokorska 3e

Weronika Zemanek 1a

Marta Trzcińska 1a

Anna Gutkowska 1a

Marika Maciąg 1a

Julia Chorchos 1a

Oliwia Michalak 1a

56 Mistrzostwa Regionu w piłce siatkowej dziewcząt; Gryfice Krzysztof Ośliślok II miejsce

Katarzyna Kowalczyk 3a

Karolina Szczerba 3a

Aleksandra Kielniacz 3a

Paulina Sobieszek 3a

Alicja Wnukowska 3a

Paulina Ślusarska 2a

Klaudia Molis 3d

Dominika Pokorska 3e

Weronika Zemanek 1a

Marta Trzcińska 1a

Anna Gutkowska 1a

Marika Maciąg 1a

Julia Chorchos 1a

Oliwia Michalak 1a

57 Półfinał Wojewódzki w piłce siatkowej dziewcząt; Koszalin Krzysztof Ośliślok II miejsce

Katarzyna Kowalczyk 3a

Karolina Szczerba 3a

Aleksandra Kielniacz 3a

Paulina Sobieszek 3a

Alicja Wnukowska 3a

Paulina Ślusarska 2a

Klaudia Molis 3d

Dominika Pokorska 3e

Weronika Zemanek 1a

Marta Trzcińska 1a

Anna Gutkowska 1a

Marika Maciąg 1a

Julia Chorchos 1a

Oliwia Michalak 1a

58 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w piłce siatkowej chłopców; Rymań Robert Szpak I miejsce

Maciej Sterna 3a

Bartłomiej Baszyński 3a

Adam Moskwa 3a

Tomasz Kwaśniewski 3a

Szymon Markowski 3a

Patryk Paluszkiewicz 3a

Jakub Golon 3a

Piotr Oleszuk 3a

Jakub Zagata 2a

Jakub Wójcik 2a

Adrian Kurczak 2a

Emanuel Mutka 1a

59 Mistrzostwa Regionu w piłce siatkowej chłopców; Świnoujście Robert Szpak II miejsce

Maciej Sterna 3a

Bartłomiej Baszyński 3a

Adam Moskwa 3a

Tomasz Kwaśniewski 3a

Szymon Markowski 3a

Patryk Paluszkiewicz 3a

Jakub Golon 3a

Piotr Oleszuk 3a

Jakub Zagata 2a

Jakub Wójcik 2a

Adrian Kurczak 2a

Emanuel Mutka 1a

60 Półfinał Wojewódzki w piłce siatkowej chłopców; Kołobrzeg Robert Szpak II miejsce

Maciej Sterna 3a

Bartłomiej Baszyński 3a

Adam Moskwa 3a

Tomasz Kwaśniewski 3a

Szymon Markowski 3a

Patryk Paluszkiewicz 3a

Jakub Golon 3a

Piotr Oleszuk 3a

Jakub Zagata 2a

Jakub Wójcik 2a

Adrian Kurczak 2a

Emanuel Mutka 1a

 

61 Finał Wojewódzki w piłce siatkowej chłopców; Kołobrzeg Robert Szpak II miejsce

Maciej Sterna 3a

Bartłomiej Baszyński 3a

Adam Moskwa 3a

Tomasz Kwaśniewski 3a

Szymon Markowski 3a

Patryk Paluszkiewicz 3a

Jakub Golon 3a

Piotr Oleszuk 3a

Jakub Zagata 2a

Jakub Wójcik 2a

Adrian Kurczak 2a

Emanuel Mutka 1a

62 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w piłce koszykowej dziewcząt; Kołobrzeg Edyta Haponiuk II miejsce

Kinga Kosakowska 1e

Agnieszka Hrycyk 3e

Weronika Stępień 3b

Kornelia Bińczyk 3b

Wiktoria Ruszkowska 3d

Zuzanna Chomicz 3a

Weronika Kałdus 3a

Karolina Gromadzka 2d

Rayah Maszerowska 2b

Maja Orczykowska 2a

Wiktoria Pawłowicz 2a

Klaudia Zaklika 2b

63 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w piłce koszykowej chłopców; Kołobrzeg Przemysław Kaczmarek II miejsce

Kacper Dziedziela 3b

Szymon Dobriański 3b

Łukasz Grochowski 3e

Jakub Grabowski 3e

Adrian Jezik 3e

Piotr Janczarczyk 3e

Dawid Kurzawa 2g

Adrian Protasiuk 2f

Adrian Witczański 1e

 

64 Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w drużynowym tenisie stołowym chłopców; Kołobrzeg Przemysław Kaczmarek III miejsce

Jarosław Kuchnio 3f

Adam Moskwa 3a

65 XVIII edycja turnieju piłkarskiego COCA-COLA CUP 2016; I etap eliminacji; Dygowo Przemysław Kaczmarek

Wioletta Jancz

I miejsce

Klaudia Zaklika 2b

Agnieszka Hrycyk 3e

Weronika Stępień 3b

Kornelia Bińczyk 3b

Paulina Bagińska 2e

Wiktoria Kaliniuk 1c

Kinga Kosakowska 1e

Jagoda Stormann 2f

Monika Wziątek 2f

66 XVIII edycja turnieju piłkarskiego COCA-COLA CUP 2016; II etap eliminacji; Pieszcz Przemysław Kaczmarek

Wioletta Jancz

I miejsce

Klaudia Zaklika 2b

Agnieszka Hrycyk 3e

Weronika Stępień 3b

Kornelia Bińczyk 3b

Paulina Bagińska 2e

Wiktoria Kaliniuk 1c

Kinga Kosakowska 1e

Jagoda Stormann 2f

Monika Wziątek 2f

67 XVIII edycja turnieju piłkarskiego COCA-COLA CUP 2016; FINAŁ MAKROREGIONALNY; Poznań Przemysław Kaczmarek

Wioletta Jancz

udział

Klaudia Zaklika 2b

Agnieszka Hrycyk 3e

Weronika Stępień 3b

Kornelia Bińczyk 3b

Paulina Bagińska 2e

Wiktoria Kaliniuk 1c

Kinga Kosakowska 1e

Jagoda Stormann 2f

Monika Wziątek 2f

68 XI Regionalny Przegląd Jasełek „Idą Kolędnicy” (przedstawienie „Rozterki gimnazjalisty” Beata Sawicka-Bartha

Agata Skrzyniarz

 

wyróżnienie

zespół teatralny „Jedyneczka”:

Barbara Aldalati 2b

Weronika Włodarczyk 2d

Katarzyna Kowalczyk  3a

Gabriela Skrzypiec 3a

Michalina Radzińska  3d

Wiktoria Ruszkowska 3d

Anna Szczepaniak  3d

Jakub Gregorek 3d

Aleksandra Grabowska 3e

Zuzanna Adamiak 3e

Roksana Źródelna 3e

Kacper Babiak 3f

Monika Bojczyszyn 3f

Szymon Giliński  3f

Wojciech Kołodziejak  3f

Radosław Lendecki  3f

Maciej Sajkowski 3f

Monika Rybak 3f

Zuzanna Wanowska 3f

Żuliana Aleksandrov 3g

Dorian Stępień  3g

Maja Mackojć  1e

Julia Blachura 2b

Hines Nordine 2b

Kaja Araszewska 2

Oliwia Krawczyk 2d

nagroda aktorska

Radosław Lendecki  3f

 

69 X Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie

(etap szkolny oraz diecezjalny)

Beata Sawicka-Bartha II miejsce

Wojciech Kołodziejak 3f

III miejsce

Rafał Siarnik 3f

wejście do 2. etapu (diecezjalnego)

Wiktor Krzyczkowski 3f

Rafał Siarnik 3f

Wojciech Kołodziejak 3f

 

 

70 VI Metropolitalny Konkurs Papieski (etap 2. diecezjalny), (etap 3. metropolitalny) Beata Sawicka-Bartha

Małgorzata Błachowiak

finał

Rafał Siarnik 3f -IV miejsce

Krzysztof Domański 1e – VII miejsce

Mateusz Orłowski – IX miejsce

finalista(wejście do 3. etapu)

Krzysztof Domański 1e (III miejsce)

Rafał Siarnik 3f

Mateusz Orłowski 3f

wejście do 2. etapu

Rafał Siarnik 3f

Mateusz Orłowski 3f

Krzysztof Domański 1e

71 Wojewódzki Turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych z okazji obchodów 70. lecia „Jedynki” (kategoria dziewcząt)   III miejsce (dziewczęta)

klasa 1a i 3a

III miejsce (chłopcy)

klasa 1a

72 Szkolny konkurs frazeologiczny „Przysłowia mądrością narodów” Małgorzata Szymańska III miejsce

Dominika Plata 2e

73 VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Mała Herbertiada” w kategorii szkół gimnazjalnych Małgorzata Szymańska

Anna Kuliś

I nagroda

Dominika Plata 2e

III nagroda

Iga Szukalska 1f

wyróżnienie

Kacper Pierzak 1e

74 „Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza” – konkurs z okazji Powiatowych Obchodów Roku Sienkiewiczowskiego pod Honorowym Patronatem Starosty Kołobrzeskiego Aneta Pietrzak

Anna Kuliś

Honorata Górska -Sęk

I miejsce

Zofia Wojciechowska 3e

wyróżnienie

Mateusz Orłowski 3f

Katarzyna Bylica 3e

Kinga Rodziewicz 3e

Weronika Grabowska 3d

75 VII Powiatowy Maraton Artystyczny OPP – konkurs recytatorski Małgorzata Szymańska

Anna Kuliś

I nagroda

Dominika Plata 2e

II nagroda

Wiktoria Świtoń 1f

III nagroda

Iga Szukalska 1f

wyróżnienie

Żuliana Aleksandrov 3g

76 VII Powiatowy Maraton Artystyczny OPP – konkurs plastyczny Elżbieta Ważydrąg

 

laureat

Klaudyna Dziewałtowicz 3e

wyróżnienie

Aleksandra Bobrowicz 1f

77 VII Powiatowy Maraton Artystyczny OPP – konkurs tańca Agata Skrzyniarz I miejsce

Weronika Hały 2b

78 Powiatowy konkurs dziennikarski „To jest temat!” na najlepszy reportaż w kategorii szkół gimnazjalnych Aneta Pietrzak I miejsce

Piotr Janczarczyk 3e

II miejsce

Oliwia Krawczyk 2d

79 Powiatowy konkurs z zakresu kultury języka „Meandry polszczyzny” Honorata Górska -Sęk II miejsce

Julia Mateńko 3d

80 VII Regionalny Konkurs Piosenki Marynistycznej w kategorii gimnazjum Agata Skrzyniarz III miejsce

zespół wokalno-instrumentalny „Jedyneczka”

Paulina Kacynel 1a

Hanna Hester 1a

Marta Wrotkowska 1a

Bartosz Jasiński 1d

Julia Siadkowska 1d

Adrianna Leszmann 1f

Kaja Araszewska 2d

Aleksandra Bojko 2d

Oliwia Krawczyk 2d

Weronika Włodarczyk 2d

Gabriela Skrzypiec 3a

81 VII Regionalny Konkurs Piosenki Marynistycznej w kategorii gimnazjum II miejsce

Agata Kramarz 1d

82 IV Regionalny Finał Konkursu Piosenki „Dzień Dziecka z Pieśnią i Piosenką Żołnierską” w kategorii szkół gimnazjalnych II miejsce

Agata Kramarz 1d

83 X  Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kołobrzegu Teresa Urbańska I miejsce

Rafał Siarnik 3f

Mateusz Orłowski 3f

Wiktor Krzyczkowski 3f

 

84 XI Międzygimnazjalny Konkurs Historyczny „Dzieje Kołobrzegu na tle panowania pierwszych Piastów” Teresa Urbańska I miejsce

Zuzanna Krupop 1d

Paweł Dzwonek 1d

Jan Gałązka 1f

85 XVI edycja ogólnopolskiego konkursu plastyczno-literackiego z cyklu „Morze a moja duża i mała Ojczyzna” pt: „Bursztyn – złoto Bałtyku” (Związek Miast i Gmin Morskich) – kategoria fotografia Aneta Pietrzak III miejsce

Julia Gryziecka 2d

86 XI Międzygimnazjalny Festiwal Teatrów Profilaktycznych organizowany przez Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu Anetta Rebelska

Anna Kuliś

Małgorzata Szymańska

III miejsce

zespół z klasy 1a

wyróżnienie i najlepsza charakteryzacja

zespół z klasy 1e

wyróżnienie

zespół z klasy 1d

najlepsza rola dramatyczna

Dobrosława Ciechanowicz 1f

najlepsza rola pierwszoplanowa

Jan Dawid 1d

87 Konkurs plastyczny „Wspomnienia z Syberii”; projekt Sybiracka Stacja Pamięci (Koło Terenowe Związku Sybiraków w Kołobrzegu) Elżbieta Ważydrąg

Małgorzata Kamińska

nagroda

Dominika Magniewska 2f

wyróżnienie

Wiktoria Rucińska 2b

Kacper Szczygielski 2e

Maciej Brzeziński 2f

Michał Szewczyk 2f

88 XXXII Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej (G2 w Słupsku) Aneta Pietrzak

Honorata Górska-Sęk

Małgorzata Szymańska

wyróżnienie

Natalia Kosmala 3b

Aleksandra Sikora 2f

Żuliana Aleksandrov 3g

89 Szkolny konkurs „OMNIBUS 2016”  

 

Kinga Rodziewicz 3e
90 „Najlepszy Germanista” – konkurs języka niemieckiego dla uczniów klas pierwszych Jowita Musiał

Karolina Markwart

I miejsce

Krzysztof Domański 1e

II miejsce

Kacper Pierzak 1e

Natalia Ziomko 1f

 

III miejsce

Szymon Pruszkowski 1e

91 Międzyszkolny Konkurs Literacki na felieton „Tyle się wokół dzieje”… Małgorzata Szymańska I miejsce

Dominika Plata 2e

92 Wojewódzki Turniej Recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”; eliminacje miejskie Małgorzata Szymańska nagroda

Dominika Plata 2e

 

 

 

 

      




 


 






 

Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
« Lip    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930