Home » Szkoła » kalendarium » kalendarz imprez

kalendarz imprez

KALENDARZ PLANOWANYCH IMPREZ / KONKURSÓW SZKOLNYCH – 2014 / 2015

 

Rodzaj imprezy termin odpowiedzialni
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 01.09.14 N. Gruchała, SU,
M. Hryniewicki, M. Satro,
Z. Mielnik, U. Baniak
Kiermasz używanych podręczników 08.09.14 -długa przerwa L. Paszkowska-Menke
Sprzątanie Świata – Polska 2014 19.09.14 M. WilewskaA. Goral

A. Leśniakiewicz

„Szkolny Pulitzer” – Kurier Szczeciński cały rok U.Baniak, A.Kuliś, A.Pietrzak
Akcje charytatywne Szkolnego Koła CARITAS:

  • Dzień Papieski (październik)
  • Tydzień Miłosierdzia (kwiecień)
  • Dzień Misyjny (październik)
  • Dzień Misyjny (styczeń)
  • Jałmużna Wielkopostna / Misje (marzec – kwiecień)
  • Pole Nadziei (maj)
cały rok M. BłachowiakB. Sawicka-Bartha
Ślubowanie uczniów klas pierwszych. Ognisko integracyjne dla klas I 12.09.14 wychowawcy kl. I,A. Rebelska, N.Gruchała SU
„Rywalizacja przez zabawę” – konkurs dla klas integracyjnych wrzesień M. PasikowskaK. Trojanowska
Szkolne zawody w lekkiej atletyce wrzesień/październik E. HaponiukR. Litwinowicz

R. Szpak

Dzień Edukacji Narodowej. Kawiarenka poetycka 10.10.14 M. Szymańska,koło teatralne, SU
Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych. Konkurs czytelniczy dla uczniów klas III – podaruj szkole książkę październik L. Paszkowska-MenkeA. Kuliś,

wychowawcy kl. III

Konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół gimnazjalnych – eliminacje szkolne październik D. Błaszczyk
Diecezjalny Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej październik M. Błachowiak, B. Sawicka-Bartha
Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Mój Kościół na Pomorzu” październik M. Błachowiak, B. Sawicka-Bartha
Metropolitalny Konkurs Papieski październik M. Błachowiak, B. Sawicka-Bartha
Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji:

  • spotkanie Klubu Rodziców Dzieci Dyslektycznych
  • dyktando konkursowe
  • rebusomania
  • scrabble
  • prezentacja Programu Biofeedback (terapia ADHD,autyzm, dysleksja)
październik J. Krępeć                     M.Kamińskawszyscy wychowawcy
Akademia odkrywców – wystawa eksperymentów 03-05.11.14 D. Błaszczyk
V Przegląd Twórczości Osób, którym „wędruje się trochę trudniej…” 08.11.14 J. OlechnoU. Baniak

B. Traczyk-Oskroba

H.Paradowska

Szkolny tydzień pisania listów listopad A. Rebelska
Inscenizacja „Odzyskanie niepodległości” 12.11.14 M. SzymańskaA. Skrzyniarz
Eliminacje rejonowe konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych listopad D. Błaszczyk
Ogólnoświatowy Dzień bez Papierosa – happening, plakaty listopad E. Duńczak
Dyskoteka andrzejkowa 28.11.14 N. GruchałaM. Satro

M. Hryniewicki, SU

Ogólnopolska akcja „Góra Grosza 2014” listopad/grudzień N. Gruchała, SU
Kartka świąteczna – konkurs plastyczny listopad/grudzień B. Traczyk-OskrobaH. Paradowska
Bombka na szkolną choinkę – konkurs plastyczny listopad/grudzień N. Gruchała, SU
Szkolne Mikołajki 05.12.14 N. Gruchała, SU
Spotkania wigilijne z wychowawcą (podczas lekcji wychowawczych) 19.12.14 wychowawcy klas
Szkolne Jasełka grudzień M. BłachowiakH. Paradowska

P. Sroka

V Międzyszkolny konkurs pięknego czytania dla uczniów kl. VI SP, gimnazjalistów i licealistów grudzień A. Rebelska
Regionalny Przegląd Jasełek „Idą Kolędnicy” grudzień/styczeń M. BłachowiakH. Paradowska

P. Sroka

Szkolne eliminacje konkursu LMiR „Młodzież na Morzu”, „Wiedza o Pomorzu Zachodnim” styczeń Z. Mielnik
„Jak żyć pięknie i mądrze” –profilaktyka z zabawą; konkurs dla klas drugich styczeń K. TrojanowskaE. Brelik, A. Spadło
„Trzymaj formę” – tydzień zdrowego trybu życia: sport, odżywianie, organizacja czasu styczeń E. Duńczak
Zabawa karnawałowa 14.01.15 N. Gruchała, SU
VII Konkurs języka angielskiego dla uczniów klas szóstych SP – Anglomaniak 2015 luty R. BańkowskiE. Rowińska

J. Kolska

N. Gruchała

B. Czubik

VI Konkurs „Mein Hobby ist Deutsch” dla uczniów klas szóstych SP luty K. MarkwartM. Satro
Konkurs recytatorski „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne” – eliminacje szkolne luty M. Szymańska
Konkurs dla klas pierwszych „Z zoologią na TY” luty M. WilewskaA. Goral

A. Leśniakiewicz

Antyczne igrzyska olimpijskie dla uczniów klas pierwszych luty M. HryniewickiT. Urbańska
Konkurs wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych luty N. GruchałaR. Bańkowski
Prezentacje projektów edukacyjnych II semestr opiekunowie projektów
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” marzec J. KwaśnikT. Urbańska
Mała Herbertiada – konkurs recytatorski – etap szkolny marzec M. Szymańska
Konkurs matematyczny „Kangur” marzec J. Misiura
Tydzień matematyki w szkole:

  • ogólnoświatowy dzień liczby Π
  • rachmistrz – konkurs dla uczniów klas VI SP    
  • konkurs matematyczny dla uczniów klas trzecich
9-13.03.15 K. TrojanowskaA. Kuna
Europejski Dzień Mózgu – warsztaty terapii Biofeedback marzec J. KrępećM. Kamińska
Spotkanie z kombatantami i przedstawicielami Stowarzyszenia „Pionier” z okazji 70. rocznicy walk o Kołobrzeg marzec J. KwaśnikT. Urbańska

M. Hryniewicki

Ślubowanie Jungów LMiR 18.03.15 Z. Mielnik
Szkolne eliminacje do konkursu piosenki angielskiej 20.03.15 N. Gruchała, SU
XII Międzygimnazjalny konkurs ortograficzny marzec A. KuliśH. Górska-Sęk

A. Pietrzak

A. Rebelska

Kolorowa Akademia Wiedzy Ogólnej dla uczniów gimnazjum z deficytami marzec A. Rebelska
X Międzyszkolny Festiwal Teatrów Profilaktycznych – Dni Teatru marzec A. SpadłoE. Brelik

M. Szymańska

A. Kuliś

A. Rebelska

Wieczorek poetycki kwiecień A. Rebelska
Dzień Ziemi. Bieg ekologiczny 22.04.15 M. WilewskaA. Goral

A. Leśniakiewicz

Prezentacja szkół ponadgimnazjalnych 24. 04.15 E. Brelik
Udział w XXIV Zlocie Jungów maj Z. Mielnik
„Anatomia – prosta sprawa” konkurs dla uczniów klas drugich maj M. WilewskaA. Goral

A. Leśniakiewicz

„Dzieje Kołobrzegu na tle panowania pierwszych Piastów” – XII międzygimnazjalny konkurs historyczny (w ramach obchodów Dni Kołobrzegu) maj J. KwaśnikT. Urbańska

M. Hryniewicki

Polska Biega maj R. Litwinowicz
Turniej kołobrzeska liga mini siatkówki maj K. OśliślokR. Szpak
Regaty „smoczych łodzi” na Parsęcie. maj Z. Mielnik
Dzień Dziecka na sportowo i wesoło: turnieje sportowe, prezentacje artystycznych talentów, ognisko przy muzyce. Sportowy Turniej Miast i Gmin. Dzień Optymistyczny.Finał szkolnej akcji „Bądź dobry” 01.06.15 E. Haponiuk, SUnauczyciele w-f

H. Paradowska

A. Spadło

A. Skrzyniarz

B. Bartha

M. Błachowiak

wychowawcy

Święto Patrona. Szkolny konkurs historyczny „Walka o koronę Chrobrego” . Omnibus szkoły – wybór spośród uczniów klas III 03.06.15 T. UrbańskaJ. Kwaśnik

M. Hryniewicki

A.Skrzyniarz

B. Bartha

Rozgrywki szkolne w piłce nożnej, piłce siatkowej i koszykowej czerwiec nauczyciele w-f
Wybory do władz Samorządu Uczniowskiego czerwiec N. Gruchała, SU
„Najlepszy germanista” – konkurs dla klas pierwszych czerwiec K. MarkwartM. Satro
Mistrzostwa Kołobrzegu w regatach łodzi DZ czerwiec Z. Mielnik
Kiermasz używanych podręczników szkolnych 23.06.15 nauczyciele w-f
Ognisko pożegnalne dla uczniów klas III czerwiec wychowawcy kl. III
Bal klas III czerwiec Rodzice uczniów klas III
Uroczyste zakończenie roku szkolnego / pożegnanie trzecioklasistów. 26.06.15 wych. kl. IIIM. Szymańska

koło teatralne

N. Gruchała, SU




 


 






 

Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
« Lip    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930