ZABAWA ANDRZEJKOWA

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to zgodnie z tradycją św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości. Wróżby w tym dniu dotyczą przede wszystkim miłości, przyszłego zawodu oraz kariery.

W tym dniu Samorząd Uczniowski zamienił aulę szkolną w „salę wróżb i zabaw”. Uczniowie klas trzecich gimnazjum zadbali o magiczny nastrój i przygotowali wróżby dla swoich młodszych kolegów i koleżanek.

W przerwach pomiędzy wróżbami, uczniowie w pięknych przebraniach bawili się przy rytmach najnowszych dziecięcych hitów. Wszyscy mieli okazję skorzystania z wróżb oraz poczęstowania się własnoręcznie upieczonymi ciasteczkami z wróżbą. Zabawa była wspaniała.

Informację przygotowała: Natalia Ośliślok


Klasa 1B Andrzejki z przedszkolakami

Dnia 28.11.2018r. dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Kołobrzegu z grupy V wspólnie z uczniami klasy 1b bawiły się podczas zabawy Andrzejkowej. Najstarsi koledzy z naszej szkoły zachęcali zaproszonych gości do uczestnictwa we wróżbach andrzejkowych. Przedszkolaki miały możliwość  zapoznania się z klasami oraz wesołą atmosferą jaka zawsze panuje w naszej szkole. To było niesamowite doświadczenie, które bardzo długo będziemy wspominali.