SUKCES UCZNIA NASZEJ SZKOŁY

W dniach 13-15 października w Elblągu odbył się Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP, w którym wystartowały najlepsze pary taneczne z kilkunastu krajów europejskich. Tancerzy oceniało uznane w świecie tanecznym międzynarodowe jury. W turnieju tym, odbyły się również Otwarte Mistrzostwa Polski – 23. Polish Open Championships – w których w kategorii U21 w tańcach standardowych udział brał również uczeń naszej szkoły Kacper Greczyński z klasy III „a” wraz ze swoją taneczną partnerką Natalią Dąbrowską, gdzie przy pięknej oprawie muzyki granej na żywo przez muzyków Orkiestry Filharmonii z Grodna, wytańczyli wielki finał zajmując ostatecznie 6 miejsce (3 miejsce z polskich par). Osiągnięcie jest tym większe, iż Kacper z Natalią (niespełna 16 letni tancerze), startowali w wyższej kategorii: młodzieży starszej, czyli do lat 21, co spotkało się z dużym uznaniem komisji sędziowskiej, trenerów oraz publiczności. Gratulujemy.

Kacper dziękuje dyrekcji, nauczycielom, za ich wyrozumiałość i wsparcie oraz wszystkim, którzy mu kibicują.