Walentynki

Życzliwe słowa mogą być krótkie i łatwe do powiedzenia, ale ich echa są prawdziwie bezkresne.

Autor: Matka Teresa z Kalkuty

Walentynki to święto zakochanych, obchodzone 14 lutego. Są okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami, a co najważniejsze dobrym słowem.

Walentynki w klasie 1b

14 lutego, w Walentynki, przekazujemy sobie dowody sympatii. Tak było i u nas w klasie. Z tej okazji, uczniowie wykonali dla siebie nawzajem piękne i kolorowe kartki walentynkowe. Na korytarzu została ustawiona czerwona skrzynia, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały piękne serduszka wszystkim adresatom podczas ich zajęć. Miłym zaskoczeniem były również przygotowane walentynki dla wychowawców i nauczycieli uczących w tejże klasie. Ważnym akcentem w tym dniu było ubranie się na czerwono. Dzieci wykonywały walentynkowe prace plastyczne a dzień zakończyliśmy na słodko. Dzieci dostały małe słodkie prezenciki w postaci ogromnych lizaków w kształcie serca.

Zapraszamy do galerii lub obejrzenia filmiku: https://youtu.be/wlz-5MKHnQY

Opracowała: Joanna Chaber


W klasie 1 c świętowaliśmy Walentynki połączone z Dniem Dobrego Słowa.

Nauczyciele obdarowywali się nawzajem kartkami- niespodziankami. Uczniowie otrzymywali serduszka z pięknymi cytatami dającymi pozytywną energię i wsparcie.

Uśmiech gościł na naszych twarzach, a radość na długo pozostanie w sercach – wszystko to dlatego, że dobre słowo rozkwitło wśród nas!

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć oraz krótkiego filmu:

Marzena Polus