Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka” w klasie 1b.

Zapraszamy nasze babcie i dziadków do obejrzenia filmu w wykonaniu naszej klasy: https://youtu.be/JqpemNqsqEE

Babcia i Dziadek to słowa, kojarzące się każdemu z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. W dniu 21 oraz 22 stycznia obchodziliśmy „Dzień Babci i Dziadka”. 

Uczniowie wraz z wychowawcą, przygotowali mały program artystyczny, aby podziękować babciom i dziadkom za dobro i wyrazić swoją miłość. Dzieci recytowały wiersze, zatańczyły i zaśpiewały piosenki. W ramach podziękowań, uczniowie przygotowali dla swoich kochanych dziadków upominki w postaci własnoręcznie wykonanych kalendarzy. Mamy nadzieję, że występ małych aktorów wprawi wszystkich w radosny nastrój i pozostanie na długo w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Opracowała: Joanna Chaber

w klasie 1 c
Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Z tej okazji uczniowie klasy 1 c, choć mieli niewiele czasu, wykonali piękne prezenty, zaśpiewali piosenkę i zatańczyli taniec zadedykowany specjalnie dla swoich dziadków. Poza tym ułożyli i napisali życzenia oraz powiedzieli, za co najbardziej ich kochają. Zapraszam do galerii zdjęć oraz do obejrzenia filmów:

https://www.youtube.com/watch?v=1pBDsJpjBT8


https://www.youtube.com/watch?v=rnSU0VJ1gi0


Marzena Polus