Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

15 grudnia uczniowie naszej szkoły (Aleksandra, Szymon, Roksana) mogli sprawdzić swoją wiedzę podczas Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Celem olimpiady było wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz promowanie zdrowego stylu życia, pogłębianie wiedzy uczniów na temat zagrożeń zdrowotnych oraz sposobów ochrony zdrowia i dbałości o zdrowie.

Olimpiada została przeprowadzona zdalnie przy użyciu platformy QUIZIZZ. Każdy z uczestnikówrozwiązywał indywidualnie test wiedzy z zakresu promocji zdrowego stylu życia składający się z 30 pytań. 

Uczniowie naszej szkoły zajęli najwyższe miejsca na podium :

I miejsce – Aleksandra Buszka kl.8a

II miejsce –Szymon Biłeńki kl.8b

Serdecznie gratulujemy.

Opiekun :Helena Paradowska