Dzień chłopaka

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. Data obchodzenia tego święta nie jest jednolita na całym świecie. W Wielkiej Brytanii oraz Irlandii obchodzi się je 5 kwietnia, w Japonii 5 maja, a w Indiach i Meksyku 19 listopada. Święto po raz pierwszy pojawiło się w 1999 r. w Trynidadzie i Tobago. Jest ono wyjątkowo popularne wśród młodzieży szkolnej oraz studentów. Koleżanki z klasy wręczają wówczas swoim kolegom oraz chłopakom drobne upominki, składają życzenia.
„Z okazji tego dnia niezwykłego,
Życzymy Wam chłopcy
wszystkiego najlepszego,
Humoru radosnego
I aby codziennie
Spotkało Was coś magicznego.”

Dzień Chłopaka w klasie 3c

W klasie III C dziewczynki dla swoich kolegów przygotowały kolorowe krawaty i wręczyły medale. Chłopcy zaś podziękowali dziewczynkom barwnymi kwiatami. Nie zabrakło również słodkości. Tak wyglądał nasz Dzień Chłopaka.
Opracowała Małgorzata Szymańska


Dzień Chłopaka w klasie 1c

30 września w klasie 1c obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Każdy chłopiec został odznaczony medalem „Super Chłopaka”. Dziewczynki zaśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia, wręczyły przepiękne, własnoręcznie wykonane laurki oraz wspaniałe prezenty. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil. 
Wychowawca Marzena Polus