III Powiatowy Turniej „Bezpieczny Uczeń”

Ogromny sukces naszych uczniów!!! Nasz pierwszy udział w turnieju i mamy podium!!!:)
W środę 5 marca w Szkole Podstawowej nr 9 w Podczelu odbył się III Powiatowy Turniej „Bezpieczny Uczeń”. W rywalizacji wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z miasta oraz powiatu kołobrzeskiego, razem 12 drużyn.  Podczas rozwiązywania zadań w czterech konkurencjach, należało wykazać się wiedzą o bezpieczeństwie,  znajomością przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnością udziela udzielania pierwszej pomocy.
W jury zasiedli m.in. przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, Straży Miejskiej, ZORD Koszalin, Stowarzyszenia Paramedic. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6a w składzie: Witosława Nadziejko, Marcin Małota i Marceli Leszmann.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Zwycięzcy:

  • I miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9
  • II miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1
  • III miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5