III Wojewódzki Konkurs Plastyczny – uczniowie Naszej szkoły na podium!

Uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w tegorocznym Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Prawa Dziecka oczami dziecka” odbywającym się pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, honorowym patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Konkurs ten objął swym zasięgiem dziewięć województw, tym samym zyskał rangę Konkursu Ogólnopolskiego. 

Zadaniem uczestników konkursu było wybranie prawa dziecka i zilustrowanie go jedną z dowolnych technik plastycznych. Pracę naszych uczennic zostały nagrodzone: • II miejsce w kategorii klas VI-VIII zajęła uczennica klasy 7b Anastazja Mohylevych. • Wyróżnienie w kategorii klas I-III zajęła uczennica klasy 1b Nadia Iszczak. 

Uczennice do konkursu przygotowały Pani Ewa Dreger-Brelik– pedagog oraz Pani Agata Mikołajek – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie. 

Zwycięzcą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Przygotowała mgr Agata Mikołajek