III Powiatowy Turniej „Bezpieczny Uczeń”

Ogromny sukces naszych uczniów!!! Nasz pierwszy udział w turnieju i mamy podium!!!:)W środę 5 marca w Szkole Podstawowej nr 9 w Podczelu odbył się III Powiatowy Turniej „Bezpieczny Uczeń”. W rywalizacji wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z miasta oraz powiatu kołobrzeskiego, razem 12 drużyn.  Podczas rozwiązywania zadań w czterech konkurencjach, należało wykazać się wiedzą o […]

HOSPICJUM to też ŻYCIE

10 stycznia 2020 r. uczniowie klas ósmych i siódmych uczestniczyli w spotkaniu, na które została zaproszona Koordynator Wolontariatu Hospicjum Stacjonarnego w Kołobrzegu – p. Alina Hajdamowicz. Uczniowie obejrzeli zdjęcia kołobrzeskiego hospicjum, posłuchali o zaangażowaniu wolontariuszy, ponieważ od kilku lat w naszej szkole działa wolontariat akcyjny. Polega na braniu udziału w akcjach organizowanych na rzecz kołobrzeskiego Hospicjum stacjonarnego w naszym mieście. Uczniowie zostali zachęceni do udziału w kwietniowej […]

Świąteczny nastrój w świetlicy.

Święta Bożego Narodzenia to chyba najpiękniejsze święta w roku. Magiczny nastrój tych wyjątkowych świąt wkradł się do świetlicy szkolnej już z początkiem grudnia. Dzieci uczęszczające do świetlicy zadbały aby miejsce, w którym się bawią i odpoczywają było pełne uroku.

„DZIECIĄTKO SIĘ NAM NARODZIŁO”

Dzień 20.12.2019 r. był świątecznym dniem w naszej szkole.  W klasach odbywały się Wigilie, a szkolne Koło Teatralne, w skład którego wchodzą uczniowie klas IV – VIII,  przedstawiło uroczyste jasełka. Do stajenki zmierzali pastuszkowie, Krakowiacy, Górale, Trzej Królowie, a także dzieci, by pokłonić się narodzonemu Jezusowi. 

Zdobywamy uprawnienia żeglarskie

W dniu 7 grudnia br. w Porcie Jachtowym o godzinie 10.30 odbędzie się egzamin na Żeglarza Jachtowego oraz Sternika Motorowodnego, w którym udział wezmą uczniowie z Naszej szkoły ( Damain Kubiak z 8b; Małgorzata Górnisiewicz, Zuzanna Błaszczyk, Laura Strzelczyk i Weronika Stoma z 8a) oraz jeden nauczyciel Pan Daniel Miszke. Powodzenia!!!

III Wojewódzki Konkurs Plastyczny – uczniowie Naszej szkoły na podium!

Uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w tegorocznym Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Prawa Dziecka oczami dziecka” odbywającym się pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, honorowym patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka. Konkurs ten objął swym zasięgiem dziewięć województw, tym samym zyskał rangę Konkursu Ogólnopolskiego.