W Punkt – audycja radiowa Radia Kołobrzeg z udziałem Mariusza Rzeszotka

Mariusz Rzeszotek to osoba dobrze znana w środowisku sportowym naszego miasta. To nauczyciel, wychowawca młodzieży i trener siatkarski. Mariusz Rzeszotek zajmuje się także, a może przede wszystkim działalności naukową, jest doktorem nauk o kulturze fizycznej, autorem wielu publikacji naukowych.

https://www.informacje.kolobrzeg.pl/miastokg/8704-w-punkt-23-audycja-radiowa-mp3


Współpraca naukowa szkoły z Uniwersytetem A. Mickiewicza w Poznaniu

Nasza szkoła nawiązała współpracę naukową z wydziałem matematyki i informatyki Uniwersytetu w Poznaniu z myślą o rozwijaniu zainteresowań matematycznych i informatycznych  uczniów uzdolnionych matematycznie. W dniu 21.02. 2019 r. odbył się wykład pracownika naukowego Uniwersytetu Poznańskiego, pana dr Jana Kaczmarka, który przybliżył nam „Trzy matematyczne problemy starożytności”. Na kolejnym spotkaniu w dniu 9.05.2019 r. pan dr Jan Kaczmarek przedstawił w interesujący sposób „Elementy kryptografii”, przybliżając szyfry i hasła znane z komputerów czy telefonów komórkowych a także ich rozszyfrowywanie. 

Continue Reading „Współpraca naukowa szkoły z Uniwersytetem A. Mickiewicza w Poznaniu”

Ogromny Sukces Kołobrzeskich Siatkarek

W dniu 07.05.2019r w Szczecinie uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Kołobrzegu uczestniczyły w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Po wieloetapowym systemie eliminacyjnym w którym uczestniczyło ponad 200 szkół z Naszego województwa w Szczecinie spotkały się 4 najlepsze zespoły. W ścisłym finale znalazły się szkoły z Koszalina, Polic, Kołobrzegu i Szczecina. Nasze uczennice i zarazem zawodniczki klubu UKS OPP Powiat Kołobrzeski spisały się znakomicie i po dwóch zwycięstwach z zespołami z Koszalina ( 2-1 ) i Szczecina ( 2-0 ) zmierzyły się w meczu o złoty medal z zespołem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Policach.

Continue Reading „Ogromny Sukces Kołobrzeskich Siatkarek”

X Jubileuszowy Maraton Artystyczny OPP – nasi uczniowie to prawdziwi artyści!!!

W dniach 28-29 marca odbył się X Jubileuszowy Maraton Artystyczny OPP pod honorowym patronatem Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego. Jako pierwszy skończył się konkurs recytatorski, który zgromadził wielu recytatorów reprezentujących wysoki poziom umiejętności. Naszą szkołę w konkursie recytatorskim reprezentowała uczennica klasy 3d  Kornelia Downarowicz, oraz uczennica klasy 1a Nadia Patyka. Obie dziewczynki otrzymały wyróżnienie w swoich kategoriach wiekowych. 

Continue Reading „X Jubileuszowy Maraton Artystyczny OPP – nasi uczniowie to prawdziwi artyści!!!”

I miejsce w konkursie „Poszukiwacze Smaków”

Już po raz szósty uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego w Kołobrzegu wzięli udział w konkursie „Poszukiwacze Smaków” organizowanym przez Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego. Głównym założeniem organizatorów było odnalezienie nowych produktów i potraw, które mogłyby zostać wpisane na listę produktów tradycyjnych Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W ramach konkursu  uczestnicy  mieli za zadanie udokumentowanie lokalnych tradycji kulinarnych, poprzez ich wyszukiwanie w rodzinnych dokumentach, pamiątkach, zdjęciach, literaturze, rozmowach z rodzicami, dziadkami. Była to zachęta do wspólnego gotowania 
z najbliższymi, poszukiwania rodzinnych tradycji.

Continue Reading „I miejsce w konkursie „Poszukiwacze Smaków””

Zmagania z wiosennym kodowaniem

Na kole matematycznym” Mały rachmistrz” uczniowie z klas 1 i 2  zmagali się z zakodowanymi  zadaniami wiosennymi, które musieli wykonać na określony przez siebie czas. Wspólnie wybrali lidera swojego zespołu, który świadomie i kreatywnie zarządzał swoim zespołem. Uczniowie między sobą współpracowali zgodnie i z wielkim zaangażowaniem. Pod koniec pracy zwycięski zespół podzielił się swoimi wskazówkami jak należy pracować by zwyciężyć. Zwycięzcy zaproponowali pomoc zespołowi który nie wyrobił się ze swoim zadaniem. Wspólnie cieszyli się z sukcesu jaki wspólnie osiągnęli.

Continue Reading „Zmagania z wiosennym kodowaniem”

Dzień Nowych Technologii w kl.2b

Dzień Nowych Technologii w Edukacji jest inicjatywą Ministerstwa Edukacji Narodowej. MEN zachęcało szkoły i placówki oświatowego do tego, aby 21 marca uczniowie mogli wziąć udział W zajęciach warsztatowych, prezentacjach multimedialnych, grach i zabawach, projekcjach filmów, spotkaniach oraz pokazowych lekcjach dotyczących nowoczesnych technologii, które mogą być wsparciem w nauce. W tym dniu w kl. 2b odbyły się zajęcia z edukacji matematycznej i przyrodniczej z wykorzystaniem aplikacji na IPada. Uczniowie z aplikacją Quiver generowali w 3D do tematu Wiosna w przyrodzie.

„Żyj zdrowo mądra głowo! ”

22.02.2019r.  uczniowie  naszej  szkoły zorganizowali akcję „Zdrowa przekąska”. Akcja jest jednym z wielu przedsięwzięć promujących zdrowy  i aktywny styl życia w ramach realizowanego programu „Żyj zdrowo  mądra głowo! ”. Podczas przerw młodsi uczniowie  częstowali swoich kolegów, nauczycieli i pracowników szkoły świeżymi, soczystymi owocami i pysznymi zdrowymi wypiekami przygotowanymi przez uczniów klas 8 i 3 gimnazjum. Bardzo dziękujemy za włączenie się w akcję! Continue Reading „„Żyj zdrowo mądra głowo! ””

Co należy jeść, aby być zdrowym?

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły z pomocą starszych kolegów przygotowali zajęcia dla uczniów klas 0-I pt. Co należy jeść, aby być zdrowym? W zajęciach uczestniczyły dzieciz Przedszkola Miejskiego  nr 6 , Przedszkola Miejskiego  nr 8 oraz uczniowie klas I z naszej szkoły.  Celem zajęć było uświadomienie zależności pomiędzy sposobem odżywiania a stanem zdrowia. Continue Reading „Co należy jeść, aby być zdrowym?”

„Bądź rozważny zimą”

20 lutego 2019r. w naszej szkole  odbyło się spotkanie uczniów klas I, II i IV  z funkcjonariuszami  Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu. Podczas pogadanki poruszony został temat bezpieczeństwa dzieci podczas aktywnego wypoczynku zimą  oraz zasady zachowania się na akwenach wodnych  w okresie zimowym i letnim. Podczas pogadanki zaprezentowano sprzęt ratowniczy, który jest wykorzystywany podczas działań na lodzie.  Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością numerów alarmowych i umiejętnością wezwania pomocy oraz prawidłowego zachowania się w  sytuacji zagrożenia. Continue Reading „„Bądź rozważny zimą””

PARKRUN nr 207

Dnia 16.02. br. odbył się PARKRUN nr 207.
Pogoda zachęciła do aktywnego rozpoczęcia soboty. „Jedyneczkę” reprezentowali m. in. : Natan Matuszczak z bardzo dobrym czasem (19:29); Juliusz Nowak – to jego dziesiąty start, za który otrzymał koszulkę. Agnieszka Szczerba (wychowawczyni klasy 2b) zadebiutowała po raz pierwszy na tym dystansie (5 km). Zapraszamy i życzmy wszystkim równie miłego i aktywnego spędzania czasu „w biegu”. Continue Reading „PARKRUN nr 207”

„Mały patriota” – wizyta uczniów klasy I A i I C w Muzeum Oręża Polskiego

W piątek 30.11.2018 r. uczniowie klasy I A i I C uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych „Mały patriota” zorganizowanych przez Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Celem zajęć było pokazanie młodym odbiorcom, że bycie patriotą nie jest takie trudne i nudne. Edukatorzy ubrani w mundury „zabrali” pierwszoklasistów w świat żołnierza, dla którego ojczyzna i symbole z nią związane stanowią najwyższą wartość. Continue Reading „„Mały patriota” – wizyta uczniów klasy I A i I C w Muzeum Oręża Polskiego”

XI Patriotyczny Konkurs Recytatorski i Piosenki Patriotycznej „Odcienie Ojczyzny”

Sukces naszych uczniów w XI Patriotycznym Konkursie Recytatorskim i Piosenki Patriotycznej pod tytułem „Odcienie Ojczyzny

26 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XI Patriotycznym Konkursie Recytatorskim i Piosenki Patriotycznej pod tytułem „Odcienie Ojczyzny”. Patronat nad tym przedsięwzięciem objął Prezydent Miasta Pan Janusz Gromek, Starosta Powiatu – Pan Tomasz Tamborski oraz major Dariusz Kamiński – Dowódca Garnizonu Kołobrzeg. Continue Reading „XI Patriotyczny Konkurs Recytatorski i Piosenki Patriotycznej „Odcienie Ojczyzny””

Dzień Chłopaka

W dniu 30 września obchodzony jest  w Polsce Dzień Chłopaka. Dziewczynki z klasy 1b w dniu 01.10.2018r. na lekcjach składały życzenie i wręczały drobne słodkie upominki.

Wszystkim chłopcom życzyliśmy: Uśmiechu na twarzy a w sercu radości, spełnienia marzeń i szczęścia – wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka 🙂 .

Międzynarodowy Dzień Kropki

Rozszerzona rzeczywistość z elementami kodowania na Dzień Kropki – klasa 2b – 17.09.2018r..
Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, rozwijania talentów, Wytrwałości w pokonywaniu trudności i wiary we własne możliwości.
Tego dnia dzieci obejrzały film o małej dziewczynce Vashti, małej bohaterce książki ,,Kropka”.Dziewczynka nie wierzyła w to, że nie potrafi coś namalować, ale ktoś uwierzył w nią, a w efekcie odkrył jej niezwykły talent. Continue Reading „Międzynarodowy Dzień Kropki”

FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Z okazji 100-lecia niepodległości Polski zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z rodziną (rodzeństwem, rodzicami, dziadkami i innymi krewnymi) do międzypokoleniowego śpiewania, które odbędzie się w naszej szkole 7 listopada br. w godzinach popołudniowych. Dobór repertuaru należy do biorących udział, a pomocą w tym doborze i w realizacji służy koordynator wydarzenia  – Jolanta Olechno.

Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do wychowawcy klasy lub koordynatora wydarzenia.

Nagrodą główną będzie puchar Dyrektora Szkoły a wszyscy uczniówie, którzy wezmą udział otrzymają pochwałę Dyrektora Szkoły.

                                                                                       Jolanta  Olechno

Dzień Szkolnej Integracji

W dniu 6 września 2018 roku na boisku szkolnym oficjalnie powitaliśmy pierwszoklasistów na tradycyjnym już dla naszej szkoły Dniu Szkolnej Integracji. Nauczyciele wychowania fizycznego wraz z uczniami starszych klas zorganizowali lekcję wypełnioną wspólnymi zabawami. Dzieci miały okazję w asyście „starszaków” zmierzyć się z ciekawym torem przeszkód, zagrać w „chińczyka”, „kolory” czy ringo oraz rywalizować w przepełnionej uśmiechami atmosferze wyścigów rzędów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Continue Reading „Dzień Szkolnej Integracji”

Nasi uczniowie na meczu Kadry Polski

4. września uczniowie uczęszczający do Oddziałów Sportowych mieli ogromny zaszczyt być częścią wspaniałego widowiska. Sześciu z nich odpowiadało za podawanie piłek podczas meczu Polska – Belgia. Reprezentacja Polski zagrała w Szczecinie pierwszy raz od 20 lat! Dla naszych siatkarzy był to jeden z tych dni, w których spełniają się marzenia. Oglądanie całego meczu Reprezentacji Polski z odległości kilku metrów, rozmowy z zawodnikami, pamiątkowe przypinki i zdjęcia ze swoimi idolami. W dodatku mecz był transmitowany na żywo, więc za naszymi uczniami również debiut w ogólnopolskiej telewizji.

Continue Reading „Nasi uczniowie na meczu Kadry Polski”

Medale Kołobrzeskich Siatkarek

Plażowe Sukcesy Dziewcząt.

Miniony tydzień to pasmo sukcesów kołobrzeskich siatkarek z klubu UKS OPP Powiat Kołobrzeski. Najpierw uczennice Zespołu Szkół nr 1 zdobyły pierwsze historyczne złote medale w Mistrzostwach Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Kołobrzeskiego (Nikola Olchowik, Wiktoria Tetera, Paulina Ślusarska), a następnie uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 powtórzyły sukces starszych koleżanek i zajęły całe podium Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych, a złotymi medalistkami zostały Marcela Dobrowolska oraz Aleksandra Kawa. Continue Reading „Medale Kołobrzeskich Siatkarek”

Jedyneczka w Parkrunie

W sobotę 9.06.2018 r. odbył się 169 Parkrun Kołobrzeg. Natan Matuszczak ustanowił nowy rekord życiowy z czasem 20.42, a Krzysztof Domański pobiegł swój 53 Parkrun z dobrym czasem 25,07. Pierwszy raz pobiegły z nami Julia Ostrówka, Beata Zembrowska, Julia Wojtowicz. Wszystkim uczestnikom, a szczególnie rekordzistom wielkie gratulacje!
Opiekun Renata Litwinowicz Continue Reading „Jedyneczka w Parkrunie”

Mamy kolejnego OMNIBUSA!


Dnia 05.06.2018
r. w naszej szkole odbył się konkurs „Omnibus Szkoły”. Do rywalizacji o tytuł  stanęli przedstawiciele klas trzecich: Paulina Domek ( klasa III a), Michał Baczyński ( klasa III b), Wiktoria Kaliniuk ( klasa III c ), Hanna Hester ( klasa III d), Krzysztof Domański ( klasa III e), Adam Sieruga ( klasa III f), Martyna Szymańska (klasa III g). Po pierwszym etapie konkursu , w którym uczniowie odpowiedzieli na pytania z dziedzin takich jak: matematyka, fizyka, geografia, chemia, biologia, historia, j. polski do finału przeszli: Krzysztof Domański, Adam Sieruga, Hanna Hester . Continue Reading „Mamy kolejnego OMNIBUSA!”

Olimpiada Wiedzy o Honorowym Krwiodawstwie

29 maja 2018 roku odbyła się Olimpiada Wiedzy o Honorowym Krwiodawstwie organizowana przez Zarząd Rejonowy PCK i Policealną Szkołę MedycznąCelem Olimpiady było propagowanie idei honorowego krwiodawstwa, szczególnie wśród młodzieży oraz wzbogacanie wiedzy na temat krwi i jej roli w życiu człowieka. Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w kategorii  szkół podstawowych ( drużynowo).  W rywalizacji indywidualnej I miejsce zajął Aleksy Surmacz, III miejsce Aleksandra Walczak. Serdecznie gratulujemy.

Continue Reading „Olimpiada Wiedzy o Honorowym Krwiodawstwie”

„Bezpieczne wakacje”

Nadchodzi lato i wakacje – czas, na który czekają wszyscy, zwłaszcza dzieci. Jednak bez znajomości podstawowych zasad bezpieczeństwa nie zawsze kończą się szczęśliwie. By ustrzec swoich młodszych kolegów przed wszelkimi niebezpieczeństwami uczniowie klas 3. w ramach zajęć edukacji dla bezpieczeństwa  przygotowali zajęcia, których celem było wprowadzenie dzieci w beztroski czas wakacji z uniknięciem wszelkich niebezpieczeństw. Zajęcia te miały za zadanie przygotować dzieci do bezpiecznego wypoczynku i zachowania szczególnej ostrożności w niektórych sytuacjach.
Continue Reading „„Bezpieczne wakacje””

Wręczenie nagród

29 maja br. w bibliotece szkolnej odbyło się podsumowanie konkursów przyprowadzonych dla naszych czytelników. Uczniowie klas najmłodszych mieli za zadanie wykonać najpiękniejszą zakładkę. Wszystkie zgłoszone prace okazały się bardzo dobre, ale na szczególne wyróżnienie zasłużyli: Maja Grzelka, Aleksandra Mackojć, Judyta Grefling, Weronika Głuszkiewicz, Natalia Krężałek-Hamny, Mikołaj Fir i Kornel Jedynak. Uczniowie klas siódmych wzięli udział w konkursie frazeologicznym – Przysłowia mądrością narodów. Continue Reading „Wręczenie nagród”

„Nadmorskie Zacisze”

22 maja uczniowie klas pierwszych naszej szkoły udali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Mielnie. Na miejscu czekało na dzieci wiele atrakcji: karmienie zwierząt, przejazd beczkowozem, wycieczka do lasu, zabawy z animatorami na łonie natury, puszczanie ogromnych baniek, ognisko. Zabaw i przygód nie było końca. Dzieci szczęśliwe wróciły do szkoły. Continue Reading „„Nadmorskie Zacisze””

Prezydenckie Gratulacje⁩

Prezydent Miasta Kołobrzeg Janusz Gromek wystosował  list gratulacyjny do Kacpra Greczyńskiego, ucznia klasy 3a, doceniając tym samym jego osiągnięcia i sukcesy promujące Kołobrzeg jako Miasto Kultury i Tańca

Jestem małym patriotą!

W ramach zajęć świetlicowych najmłodsi uczniowie naszej szkoły z okazji zbliżających się Świąt Narodowych: Konstytucji 3-go maja i Dnia Flagi Państwowej uczestniczyli w bloku zajęć kształtujących postawy patriotyczne. Dzieci poznawały Polskie Symbole Narodowe i ich genezę oglądając i odpowiadając na pytania interaktywnej prezentacji „Polak Mały” opracowanej przez Instytut Pamięci Narodowej. Dzieci wykorzystując różne techniki plastyczne wykonały plakat przedstawiający Polskie Symbole Narodowe oraz uzupełniały i kolorowały otrzymane od nauczyciela kart pracy. Continue Reading „Jestem małym patriotą!”

Kwietniowi Antypiraci 2018

W dniach 23.04 – 27.04. 2018 r. w naszej szkole obchodzono Święto Książki i Praw Autorskich. Uczniowie odwiedzający czytelnię zostali zapoznani z uczniowskim dekalogiem prawa autorskiego, zasadami legalnego dzielenia się treściami na portalach społecznościowych. Dowiedzieli się także, gdzie w Internecie znajduje się baza legalnych źródeł dotycząca utworów, które można wykorzystać z zachowaniem wszelkich praw przynależnych twórcom. Continue Reading „Kwietniowi Antypiraci 2018”

„Poznaj sąsiada…”

20 marca 2018r. odbyła się prezentacja efektów projektu edukacyjnego pt. „Poznaj sąsiada–jak mniejszości narodowe i etniczne wzbogacają kulturę Polski” realizowanego przez klasę 2d. Projekt realizowany był w ramach ogólnopolskiego projektu „Szkoła Tolerancji” propagowanego przez CEO w Warszawie. Celem przedsięwzięcia edukacyjnego było przybliżenie wielokulturowości i otwarcia na tradycje, obyczaje mniejszości narodowych i etnicznych zamieszkujących Polskę.

Continue Reading „„Poznaj sąsiada…””

Wielkanocne warsztaty

20.03.2018 odbyły się wielkanocne warsztaty – uczniowie klasy 1b wspólnie z rodzicami przygotowali wielkanocne pisanki. Pomysły na wielkanocną pisankę były różne : malowane, wyklejane metodą dekupage,ozdabiane wiosennymi naklejkami.
Gotowe pisanki uczniowie zawiesili na wiosennych gałązkach. W klasie poczuliśmy magię Świąt Wielkanocnych. Continue Reading „Wielkanocne warsztaty”

Uczniowie „Jedynki” pomogli utrzymać się w pierwszej lidze zawodnikom „Olimpii” Sulęcin.

W sobotę zespół Młodzików klubu UKS OPP Powiat Kołobrzeski odbył podróż do Sulęcina. Chłopcy mieli okazję obserwować poranny trening przedmeczowy dwóch pierwszoligowych zespołów: STS „Olimpia” Sulęcin i „Aqua-Zdrój” Wałbrzych. Kolejnym punktem programu był sparing rozegrany z miejscową drużyną Młodzików. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego odnieśli pewne zwycięstwo. Continue Reading „Uczniowie „Jedynki” pomogli utrzymać się w pierwszej lidze zawodnikom „Olimpii” Sulęcin.”

Integracja na lekcjach wychowania fizycznego

Ulubioną rozrywką naszych „milusińskich” oraz uczennic trzecich klas gimnazjum są wspólne zajęcia ruchowe, podczas których, w rytm muzyki, wykonują różne układy taneczne, bawiąc się przy tym doskonale. Takie spotkania są okazją do integracji „pokoleniowej” a jednocześnie do aktywnego i kreatywnego spędzania wolnego czasu.

Continue Reading „Integracja na lekcjach wychowania fizycznego”

„Mali Kołobrzescy Mistrzowie”

Niepostrzeżenie w klasie „Małych Kołobrzeskich Mistrzów” minęło już pół roku wspaniałej zabawy i pożytecznej pracy. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki pokaz naszych fantastycznych umiejętności. U nas każdy rozwija się optymalnie – zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami. Nie wstydzimy się popełniania błędów i wyciągając z nich wnioski każdego dnia stajemy się coraz lepsi! Continue Reading „„Mali Kołobrzescy Mistrzowie””

JASEŁKA – DRUGI WYSTĘP CHARYTATYWNY

W związku z tym, ze poprzedniego przedstawienia jasełkowego”Pokłon narodów” nie udało się zobaczyć wszystkim chętnym, dlatego zdecydowaliśmy się powtórzyć ten spektakl jeszcze raz.
I tak w dniu 3.02.2018 r. w Regionalnym Centrum Kultury, ponownie przy pełnej widowni  zaprezentowaliśmy nasze radosne widowisko pełne tańca i śpiewu – naszym najbliższym, jak również mieszkańcom i kuracjuszom. Continue Reading „JASEŁKA – DRUGI WYSTĘP CHARYTATYWNY”

LAUREACI XIII REGIONALNEGO PRZEGLĄDU JASEŁEK „IDĄ KOLĘDNICY”

Zespół teatralny „Jedyneczka” z naszej Szkoły otrzymał tytuł LAUREATA za przedstawienie jasełkowe „POKŁON NARODÓW”
zaprezentowane podczas Przeglądu w dniu 31.01. 2018 r. w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu.
Jury w uzasadnieniu napisało: „za radosny przekaz śpiewem i tańcem, że uwielbią Pana wszystkie ludy ziemi”: za reżyserię, choreografię i bogactwo kostiumu scenicznego oraz liczny udział dzieci i młodzieży w bożonarodzeniowym widowisku”.
Gratulujemy naszym artystom!

Zaproszenie

ZESPÓŁ „JEDYNECZKA” Szkoły Podstawowej nr 1 w Kołobrzegu ZAPRASZA PONOWNIE na przedstawienie jasełkowe pt. „POKŁON NARODÓW” pełne kolęd i tanecznych rytmów z różnych regionów świata, nawiązujące do Proroctwa Dawidowego „Uwielbią Pana, wszystkie ludy ziemi”03.02.2018 r. (sobota) godz. 17.00 Regionalne Centrum Kultury wstęp 3 zł

* Po spektaklu zbiórka na cel charytatywny z przeznaczeniem na Hospicjum Stacjonarne w Kołobrzegu