Szanowni Państwo,

pragnę poinformować, że dnia 6 stycznia 2020 r. uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 Kornelia Braun został odznaczona przez Zachodniopomorski Związek Kolarski za swoje osiągnięcia kolarskie w 2019 r.Dodatkowo Kornelia została uhonorowana przez Komitet I -szym Kółkiem Olimpijskim.W załączeniu przesyłam parę zdjęć z uhonorowania przez zzkol. Z poważaniemMagdalena Sulima

Warsztaty z ceramiki

Warsztaty w pracowni ceramiki – 13.01.2020 klasa 3b uczestniczyła w zajęciach warsztatowych z gliną. Każdy etap pracy sprawia, że dziecko rozwija się nie tylko manualnie, twórczo, ale również ma ogromną satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, podbudowuje wiarę w swoje siły, możliwości i umiejętności.

Święta Noc- przedstawienie jasełkowe „ Jedyneczki milusińskich”.

W niedzielę Chrztu Pańskiego w parafii św. Marcina dzieci z klasy Id i II bSzkoły Podstawowej nr 1 przybliżyły wiernym ideę Świąt Bożego Narodzenia. Razem z wychowawczynią p. Ewą  Majewską- Gocek i p. Anną Pajdak przygotowały pełne nadziei przesłanie z Ewangelii w/g św. Łukasza. Słowa przeplatane kolędami i pastorałkami ukazały, aby „Rozbudzić ludzi- niech zabrzmi nowina. 

HOSPICJUM to też ŻYCIE

10 stycznia 2020 r. uczniowie klas ósmych i siódmych uczestniczyli w spotkaniu, na które została zaproszona Koordynator Wolontariatu Hospicjum Stacjonarnego w Kołobrzegu – p. Alina Hajdamowicz. Uczniowie obejrzeli zdjęcia kołobrzeskiego hospicjum, posłuchali o zaangażowaniu wolontariuszy, ponieważ od kilku lat w naszej szkole działa wolontariat akcyjny. Polega na braniu udziału w akcjach organizowanych na rzecz kołobrzeskiego Hospicjum stacjonarnego w naszym mieście. Uczniowie zostali zachęceni do udziału w kwietniowej […]

Świąteczny nastrój w świetlicy.

Święta Bożego Narodzenia to chyba najpiękniejsze święta w roku. Magiczny nastrój tych wyjątkowych świąt wkradł się do świetlicy szkolnej już z początkiem grudnia. Dzieci uczęszczające do świetlicy zadbały aby miejsce, w którym się bawią i odpoczywają było pełne uroku.